6. den - Vypiš svoje závislosti

22. srpna 2014 v 9:40 | Slečna Neznámá |  30 day challenge
6. Vypiš svoje závislosti

Svoje závislosti? No dobře. Závislostí je mnoho a každý nějaké své má. Někdo na konkrétních věcech, někdo na zvycích, někdo na lidech a někdo na návykových látkách, co k té závislosti prostě vedou, ať chceme, či ne.

Mé závislosti jsou jednoduché a vzdát se jich nehodlám. Nejsou to ovšem špatné závislosti a ani materiální. Mou největší závislostí je můj milý. Než jsem jej poznala trávila jsem na sociálních sítích minimum času. Na Faceboooku to bylo tak 2x týdně půl hoďky, abych se domluvila na ven s přáteli, co jsem nevídala denně, nebo s tátou o tom, kdy k němu mám přijet.
Teď jsem na Fb skoro denně a kvůli té pitomé vzdálenosti propíšu hodiny s tím, s kým bych nejradši byla naživo neustále. Mou závislostí není ani internet, ani Facebook, ani samotný chat, ale on. Ten, pro kterého obětuju každičkou volnou chvíli, když to jen minimálně jde a ani jediné minuty nelituju. Není sice nad to, když můžeme být opravdu spolu, ale když ta vzdálenost nedává na výběr musím se hold smířit s chatem, či videohovory na skypu. Je to však dočasné a již za 2 roky snad budeme spolu. Uteče to strašně rychle, tak jen doufám, že zvládnu maturitu na poprvé..musím. :)
Tak celkově jsem závislá na lidech. Ano, někdy je lepší být sám, ale nejsem zrovna introvert a společnost je pro mě daleko lepší. Nedokázala bych být dlouho sama a vždy potřebuju mít někoho pobllíž. Bez svých přátel bych to nebyla já a jsem ráda, že je mohu mít a nevadí to Panu Neznámému. Přece jen se bavím z drtivé většiny s klukama a celkově mám pořádnou holčičí kámošku jen jedinou, avšak skvělou a jsem za ni vděčná. Neměla bych se už tolik ocitat ve společnosti kluků, i když samozřejmě nedělám nic nekalého. Měla bych se naučit i jednání v dívčí společnosti a ačkoliv to pro mě bude pořádný oříšek, nějak to zvládnu. Dlouholeté přátele si však nechám, protože na ty nedám dopustit. Jsem na nich závislá. :D

Nemohu se bohužel více rozepsat, protože už spěchám do práce a končím o půlnoci, tak by to nemohl být dnešní challenge, takže se tímto s vámi loučím a děkuji za přečtení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama