Oblíbená a už nikdy jiná

15. srpna 2014 v 22:53 | Slečna Neznámá |  Téma týdne
Okamžitě po přečtení tématu týdne mi bylo jasné, o kterou píseň se jedná. Je to píseň, co by se možná nezdála tak zvláštní, ale je to ta, při které si na mě vždy vzpomene můj milý a vlastně i já na něj. Díky této písni se mi do srdce vlije radost a na rtech mi kreslí úsměv...

Již při zaslechnutí prvních náznaků začínajícího songu se mé myšlenky okamžitě upnou na jedinou tvář, která je mi tak milá..na tvář Pana Neznámého. Nikdy mi žádná písnička nepřinesla tolik štěstí v jeden moment a vidět jeho rozzářenou tvář, když ji pustil přede mnou bylo k nezaplacení.
V jediném pohledu bylo poznat, jak upřímně rád sdílí svou radost z této písničky se mnou. Ano, možná se až příliš rozplývám, ale ohledně této písně jedinou možnost nemám a ani to neumím ovládnout. Je to TA píseň... TA společná. I fakt, že ji mám při psaní puštěnou o tom dost vypovídá. Je to má srdeční záležitost a tuto již snad žádná nenahradí.
Při každém slovu, jež se v ní zpívá vidím přímo před očima, jak by při napodobení toho zpěvu vypadal Pan Neznámý a je to dost komický zjev, když vím, jak nečistý zpěv Pana Neznámého je. I přes to je po mě nejlepším zpěvákem. Je to píseň Heart to heart od Jamese Blunta a na tu já nedám dopustit. ;)
Snad máte i vy oblíbenou píseň, jež je silně spojena s nějakou osobou, protože je to daleko lepší, než kdyby byla jen vaše. Děkuji za přečtení a těším se na příští téma týdne. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama